Як заощаджувати стретч (стрейч) плівку?

Спочатку відразу, скажімо, що, ТОВ «Контракт Пак», надає клієнтам допомогу по підбору стретч-плівки і це заходи ми проводимо безкоштовно, оскільки дотримуємося політики сумлінної роботи.

Однією з основних завдань будь-якого підприємства, від малого до великого є оптимізація витрат і витрати на упаковку, не виняток. Крім того, що товар необхідно розкласти в красиві, розроблені дизайнером індивідуальні упаковки, її необхідно транспортувати до клієнта, магазин, склад тощо, безпечно товар не зіпсувався. Сьогодні оптимальним способом палетування є обмотка стретч-плівкою. Тож чи можна економити на стретчі? Це ми й розберемо у цій статті.

Як вибрати стретч?

Спочатку уточнимо, що стретч плівка буває різна, і під різні цілі. Багато покупців думають, що абсолютно вся стретч плівка однакова і навіть не всі знають, що вона може відрізнятись за товщиною. На практиці це не так, ідентичні на перший погляд рулони можуть бути різними за своїми характеристиками. У будь-якого виробництва, яке виробляє стретч плівку, є свої хитрощі та особливості – це і використовувана гранула, і різні добавки, а також рецепт самого стретча (відсоткове змішування різної гранули, додавання добавок і т.д.).

На що звертати увагу при виборі стретч плівки?

Якщо кількість стретчу, що використовується, маленька, достатньо упаковувати товар руками. При збільшенні витрати, доцільно спробувати машинний стретч і для цих цілей необхідно придбати палетопакувальну машину (палетообмотувач).

Мікронність плівки – в цьому варіанті варто враховувати характеристики товару, що пакується, таких як обсяг і вага. Передростяння плівки, коли в роботі застосовується машинний стретч – головною особливістю є престрейчінг, його можна налаштувати на більшості палетообмотників.

Висновок: стретч необхідно підбирати з урахуванням можливостей техніки, та враховувати характеристики товару та умов транспортування.

Стретч плівка – основні помилки

Головною помилкою при виборі плівки – вважати, що вся плівка відрізнятиметься одна від одної виключно ціною. Візуально однакові рулони можуть мати різну міцність на розрив і прокол, відрізнятися зусиллям на стягування і механічною пам’яттю. Візьмемо, наприклад, ручну стретч плівку, вона може бути різної якості і як наслідок мати різну вартість. Товар, упакований дешевою стретч плівкою, може не доїхати до свого одержувача, стретч плівка лопається, а товар банально розсипається. Це веде до псування товару і відповідно до втрати коштів. Не залишається іншого вибору як збільшення кількості шарів намотування дешевої стретч плівки, а це ще додаткові втрати.

Купуючи стрейч плівки завжди звертайте увагу на її характеристики, а потім на ціну.

У компанії Контракт пак представлені стрейч плівки під різні потреби, ви можете ознайомитися з асортиментом у нашому магазині: стретч плівка .