Як використати липку стрічку скотч?

Чи може існувати інструкція для такої, начебто, просто речі як липка стрічка?

Відміряємо, притискаємо, відрізаємо, розгладжуємо готово, от і все. Але якщо все так просто, чому ж коробки розклеюються в найвідповідальніший момент? Або може, є таємниці, які можуть запобігти неприємностей, пов’язаним зі скотчем.

Головна характеристика скотчу – це клейкість. Коли вирішили заклеїти коробку має бути впевненість, що вона залишиться заклеєною. Пошкодити цю властивість складно, але цілком можливо. Головним противником клейкості є пил.

Як використовувати клейку стрічку в пильному приміщенні?

При використанні клейкої стрічки слід стежити за чистотою картонної поверхні. Якщо на картоні залишається пил або бруд, якість прилипання значно погіршується. Пил не є єдиним ворогом скотчу, додаткові перешкоди створює повітря. Якщо він наповнений пилом, неминуче відбудеться осідання на скотчі та на поверхні картону.

Найлегшим способом є провітрювання приміщення, але це не завжди можливо. Вирішити проблему дозволяють такі способи:

  1. вибір скотчу з підвищеною клейкістю
  2. використання диспенсера (ручний пакувальник) 

Клейка стрічка підвищеної клейкості, як правило, має товщину 47-50 мікрон, причиною є нанесення додаткових шарів клею на стрічку. Подібний скотч застосовують при роботі в приміщеннях з підвищеною кількістю пилу або заклеювання шорстких поверхонь.   

Використання липкої стрічки на основі каучуку при низькій температурі.

При роботі з упаковкою в холодному приміщенні (від 0 до +10°С) необхідно використовувати скотч на каучуковій основі. Так само в даному температурному режимі застосовується акриловий скотч, але його клейкість на холоді все ж таки гірша. Надійність скотчу на основі каучукової забезпечує товщина шару клею – не менше 10 мкм. 

Як працювати з диспенсером (ручний пакувальник)?

Диспенсер дозволяє якісно притиснути скотч до поверхні, що заклеюється, зменшує кількість попадання пилу або іншого забруднення на клейкий шар скотчу.

Диспенсер також прискорить процес заклеювання коробки скотчем. Як правило, для роботи необхідно використовувати клейку стрічку шириною від 50 до 75 мм та намотуванням до 100 мм. 

Клейка стрічка – це не складний об’єкт із підвищеною небезпекою, але все ж таки є моменти, які необхідно читати при роботі зі скотчем.

У компанії Контракт Пак представлені різні види липких стрічок, ви можете ознайомитися з асортиментом у нашому магазині: пакувальні скотчі ,  скотчі спеціального призначення .