Виготовлення клейкої стрічки з логотипом від компанії «Контракт Пак»

Скотч із Вашим логотипом – це сучасний метод зробити ваш товар впізнаваним на ринку. Худоба з логотипом дозволяє швидко ідентифікувати Ваш товар, що запобігатиме помилкам на складах.

Переваги скотчу з логотипом

Красива упаковка – це практичний та унікальний спосіб зробити ваш товар неповторним. На скотч можна нанести не лише логотип, контактні дані вашої компанії. Таким чином, ви забезпечите собі рекламу навіть на упаковці та зможете знайти нових покупців.

Товар у фірмовому впакуванні – це новий статус компанії, клієнт завжди відзначить індивідуальне оформлення.

Скотч з логотипом – це добрий метод виділити товар для акції або розпродажу. Цей варіант упаковки дуже полегшить процес організації промоакцій.

Виробництво скотчу з логотипом – це друк картинки на готовому скотчі необхідного кольору. Зверху картинка захищається шаром лаку. 

 

Як замовити скотч із логотипом?

  1. Для замовлення скотчу з логотипом зв’яжіться з нами за допомогою електронної пошти, зателефонуйте або залиште заявку на зворотній дзвінок — +38-066-326-99-06, +38-068-308-17-86. Email: sales@contract-pack.com.ua
  2. Надайте готовий макет або зображення для його складання.
  3. Через деякий час наш співробітник з Вами зв’яжеться для узгодження заявки, куди буде входити макет зображення, а також інші характеристики скотчу та умови поставки.
  4. Після підтвердження заявки Ви отримуєте рахунок на оплату. Орієнтовний термін виготовлення скотчу з логотипом від 5 робочих днів.