Тришарова повітряно-бульбашкова плівка. Опис та призначення

Тришарова пухирчаста плівка – сучасне рішення для підвищення безпеки упакованих виробів при транспортуванні. Виготовлена з низькощільного поліетилену під високим тиском, вона має високу міцність, еластичність, здатність до помірного оборотного розтягування, амортизуючими властивостями.

Плівка повітряно-бульбашкова 3-шарова відрізняється від стандартної двошарової підвищеної стійкістю до механічних впливів. Додатковий шар гладкого поліетилену перешкоджає розриву бульбашок з повітрям за безпосередніх ударних навантажень.

Сучасна якісна повітряно-пухирчаста плівка тришарова характеризується:

  1. Малою вагою при високій ефективності як пакувальний, захисний матеріал. Вона майже збільшує масу вантажу.
  2. Гідрофобність. Матеріал не пропускає воду, надійно захищає упакований вантаж від дії вологи.
  3. Стійкістю до забруднень. Структура плівки перешкоджає накопиченню поверхні пилу, дрібного сміття тощо.
  4. Високі теплоізолюючі властивості. Плівка пухирчаста 3-х шарова не змінює своїх характеристик в діапазоні температур -60? +80? Повітряний прошарок створює ефективний термобар’єр, що захищає вантаж від перепадів температури.
  5. Еластичність. Плівка при упаковці легко набуває форми вантажу. Це дозволяє економити місце при транспортуванні, відмовлятися від стандартної тари з захисним наповненням, що амортизує.
  6. Багаторазовістю. Тришарова плівка – рентабельний пакувальний матеріал. 100% екобезпека при використанні за призначенням.
  7. Високим електричним опором (за наявності у складі антистатичних компонентів).
  8. Фізико-механічні, експлуатаційні властивості плівки зумовлюють можливість її застосування у багатьох сферах, від виробництва скляних виробів, меблів, сувенірів до харчової промисловості.

Матеріал є незамінним при упаковці складної електроніки, високотехнологічного обладнання, чутливих приладів. Знаходить застосування також у ремонтно-будівельній, сільськогосподарській, побутовій сферах.

Купити тришарову плівку можна для оптимізації витрат на підготовку вантажів різного типу до транспортування. Вона відрізняється раціональною витратою, зручністю застосування.

Представлена ТОВ «Контракт Пак» плівка 3-х шарова має оптимальне співвідношення вартості, якості. Ми пропонуємо універсальний, надійний ефективний матеріал від перевірених виробників на максимально вигідних умовах.