Стретч плівка чорна

Зателефонуйте нам прямо зараз і дізнайтеся:

 Вартість продукції
 Чому з нами працювати вигідніше?
 Як не помилитись при виборі упаковки?
 Як економити при покупці плівки та скотчу?
 Як отримати ексклюзивні умови співпраці?

Безкоштовні консультації за номерами:
 066 326 99 06
 068 308 17 86
  063 232 87 53

Стретч плівка чорна від виробника за найкращими цінами

Стретч плівка чорна - це давно вже незамінний матеріал в упаковці палет, аналогів якому, в принципі, немає. Упаковка може бути не тільки продуктом, що захищає від механічних пошкоджень, але й естетичність, що надає вантажу. Але не тільки краса штовхає людей на покупку дорожчої чорної стретч плівки. Саме завдяки своїй непрозорості вона може приховати вміст вантажу, що у разі його дорожнечі більш ніж виправдано.

Справді, адже за статистикою відсоток крадіжок дорогих продуктів набагато вищий, ніж середнього цінового діапазону, не кажучи вже про недорогі товари. Отже, використовуючи стретч плівку чорного кольору, можна значно знизити крадіжку і з її допомогою набагато легше обчислити зловмисника.

Тут не вдасться непомітно розкрити вантаж і обмотати розріз звичайною прозорою плівкою: крадіжка виявиться відразу. Для того, щоб це зробити, необхідно мати таку ж плівку, а під рукою вона буває, як мінімум, дуже рідко. На шляху до кінцевого споживача вантаж можуть обробляти безліч складів або транспортних компаній, і він попадатиметься на очі сотень людей, і щоб у них навіть не виникало спокуси стягнути щось непомітно, купуйте чорний стретч.

Трохи меншою популярністю користується синя, зелена, червона та жовта стретч плівка, купити яку можна і для зручності сортування. Все-таки колір допомагає краще орієнтуватися складським працівникам, таким чином, заощаджуючи час на підбір і комплектацію замовлення і, отже, заощаджує Ваші гроші. Найголовніше, що такі фатальні помилки, як “переплутали вантаж на складі”, практично нівелюються.

Ціна чорної не сильно відрізняється від ціни прозорої стретч плівки і для дорогих товарів це чудовий варіант лише тому, що дозволить скоротити кількість крадіжок до мінімуму.

Виготовляється ручна стретч плівка із шириною 500 мм і може бути наступних товщин – 17 мкм, 20 мкм та 23 мкм. Сама плівка намотана на картонну шпулю.

При покупці стретч плівки оптом у нас передбачені спеціальні ціни, які Вас порадують. На значні обсяги ми даємо найнижчі ціни, застосовуючи при цьому виключно індивідуальний підхід навіть на дрібнооптові партії.

Хочете купити стретч плівку ручну дешево, як оптом, так і в роздріб? Звертайтеся до компанії Контракт Пак та наші фахівці завжди Вам допоможуть.

ВАЖЛИВО! Прочитайте, що б не бути ошуканим

Стретч плівку найзручніше міряти у вазі, завжди запитуйте вагу рулону та вагу картонної втулки і саме цю інформацію порівнюйте при аналізі постачальників.

Вага гільзи може змінюватись: від 200 до 700 г. Досягніть від постачальника чіткої відповіді про вагу стретчу нетто і брутто.

Вага брутто для стретч-плівки розраховується додаванням:
• ваги картонної гільзи для намотування;
• ваги плівки (нетто)

Вага стретч-плівки розраховується за формулою:
Вага (кг) = ширина (м) х довжина (м) х товщина (мкм) х 0,92
де показник 0,92 - середня щільність лінійного поліетилену.

Несумлінні постачальники можуть на одну й ту саму вагу озвучити метраж як 150 так і 400 м погонних.

Стретч плівка може бути із вторинної сировини або з додаванням вторинної сировини. Така плівка втрачає свої технічні характеристики при незначному здешевленні. Компанія Контракт Пак пропонує за низькими цінами стретч плівку виключно з первинної сировини.

Технічні характеристики:

Вага 1,0-3,0 кг нетто
Ширина 500
Товщина 17, 20, 23мкм
Колір чорний
Кількість у ящику, рул. 6
Розмір скриньки, мм. 540 х 320 х 220
Вага скриньки, кг. Залежить від ваги рулонів

Чому з нами працювати вигідніше?

Наші ціни нижчі ніж у 90% конкурентів;
Відвантаження замовленої продукції без обману та хитрощів;
Безкоштовна консультація з будь-якого питання пов'язаного з упаковкою;
Ми працюємо дуже оперативно, можливо, потрібна Вам упаковка вже готова до відвантаження;
Безкоштовна доставка по Києву нашим автомобілем;
Кожен клієнт індивідуальний, до кожного клієнта ми маємо індивідуальний підхід;
Надавши нам інформацію про характеристики закуповуваної Вами продукції Ви отримаєте більш вигідну пропозицію;
На нашому складі є широкий асортимент упаковки. Все, що потрібно відразу в одному місці.