Спінений поліетилен – це упаковка та захист одночасно

Спінений поліетилен – унікальний матеріал, який виготовляється методом екструзії з поліетилену високого тиску низької щільності (LDPE) з додаванням тальку, як активатора утворення пористої структури матеріалу, барвників, стабілізаторів (моностеарату гліцерину) і безпосередньо спінюючий реагент-пропілент газ і ізобутану які очищені і позбавлені якихось, або смердючих домішок).

Ця композиція при спінюванні та наступним заміщенням атмосферним повітрям набуває специфічних якісних характеристик. Асортименти продукції з спіненого поліетилену досить великий і матеріали з нього оточують нас практично скрізь, починаючи від упаковки до будівництва.

За рахунок того, що матеріал має пересічну чудову гнучкість, низьку щільність, закриту комірчасту структуру, стійку до механічних пошкоджень, не гігроскопічну і термо-, тепло- і звукоізоляцію, матеріали зі спіненого поліетилену використовуються повсюдно як самостійно, так і в композиції з іншими матеріалами. .

Він буває у вигляді листів, полотна, матів, джгутів, трубок, профілів та композицією з них. Спінений поліетилен знайшов застосування в побуті та промисловості як паро-, шумо-, гідро- та теплоізоляції в таких областях як:

  • Будівництво
  • Легка промисловість машинобудування
  • Виробничі та торгові та поштові підприємства, послуги
  • Транспорт та логістика.

Напрямок застосування: у підлогових покриттях як теплоізоляційний шар, заливка підлог як демпферні стрічки, трубна ізоляція, ущільнюючі джгути при будівництві будівель, утепленні дахів, стін.

Асортимент полотна відрізняється товщиною від 0.5 мм до 10 мм. а також можливе його зшивання в товстіші мати, до 100 мм. По ширині полотна бувають від 0,9 до 1,5м.

Джгути бувають у діаметрі від 6мм до 60 мм. Тонкі джгути намотуються в бухти, а товщі нарізуються по 2м.

Трубна ізоляція також має великий асортимент діаметром від 5мм до 114мм і товщиною стінок від 4мм до 22 мм.

Профілі зі спіненого поліетилену також різноманітні у формах – П-подібні, L-подібні та інші види (їх понад 50). Так само спінений поліетилен використовують спільно з іншими матеріалами: папір, поліетиленова та поліпропіленова плівка, алюмінієва фольга, металізація та інші матеріали. Спільно виходять унікальні композитні матеріали, які використовуються повсюдно.

У компанії Контракт Пак представлені різні вироби зі спіненого поліетилену , ви можете ознайомитися з асортиментом у нашому каталозі.