Скріпа (скоба), пряжка та куточок для пакувальної стрічки

Зателефонуйте нам прямо зараз і дізнайтеся:

 Вартість продукції
 Чому з нами працювати вигідніше?
 Як не помилитись при виборі упаковки?
 Як економити при покупці плівки та скотчу?
 Як отримати ексклюзивні умови співпраці?

Безкоштовні консультації за номерами:
 066 326 99 06
 068 308 17 86
  063 232 87 53

Скріпа (скоба), пряжка та куточок для пакувальної стрічки

Такі елементи кріплення як скріпа або по-іншому скоба, пряжка і куточок призначені для полегшення і прискорення обв'язувальних робіт за допомогою пакувальної стрепінг стрічки. Скоба і пряжка виконують аналогічні функції, що дозволяють надійно скріпити кінці стрічки, а куточок виконує захисні функції не даючи стрічці можливість пошкодити кромки товару, що обв'язується, але всі разом ці матеріали спільно зі спеціальним інструментом допомагають найбільш ефективно, швидко і якісно обв'язати будь-який вантаж.

 

 

 

Скоба для стрічки пакувальної поліпропіленової ПП

Скоба є металевим предметом, внутрішня поверхня якої є шорсткою, що збільшує коефіцієнт тертя і, як наслідок, робить місце скріплення більш міцним. При цьому вона виступає свого роду затиском і деформується під дією спеціальних кліщів хвилеподібним способом. Скоба виготовляється з високовуглецевої сталі на імпортному устаткуванні, регламентується ГОСТом 21996-76, що в результаті робить з'єднання кінців поліпропіленової стрічки надійним, що витримує навантаження до 250 кг.
Металева скоба може бути як оцинкованою, так і чорною і вибирається виходячи з ширини стрічки і не залежить від її товщини, при цьому її ширина повинна бути на 1 мм більше.

 

Скоба, мм Ширина стрічки, мм Кількість штук в упаковці
13 12 1000
16 15 1000
19 19 1000

 

Скоба для стрічки пакувальної поліестерової ПЕТ

Пакувальна стрічка ПЕТ здатна витримувати значно більші навантаження, ніж стрічка ПП і звичайно ж скоба для такого матеріалу повинна також мати підвищену міцність. Саме тому для поліестерової стрічки використовується так звана скоба ORP, яка має високу зносостійкість.
Обидва види пластикової стрічки скріплюються скобою за допомогою кліщів і натягуються спеціальним пристроєм, що називається натягувачем. Ці два пристрої можна замінити одним, який називається комбінованим.

 

 

 

Пряжки для пакувальної стрічки

Якщо Ви маєте справу з важким вантажем, то замість скріпи краще використовувати пряжку, яка може бути як пластмасовою, так і металевою.

Пряжки з пластмаси (полімерні) можуть витримувати навантаження до 350 кг, при цьому вони призначені для будь-якого з двох типів пластикових стрічок. Тут розмір вибирається виходячи з ширини обв'язки, при цьому зручність використання пряжки полягає в тому, що якщо обсяг вантажу змінився (як, наприклад, при усиханні), то завжди можна відрегулювати натяг.

Дротові пряжки виготовляються з високоякісної сталі з антикорозійним покриттям. Здатність витримувати певну вагу у пряжки з дроту забезпечується її товщиною і в цілому конструкцією, яка являє собою замок, що самозатягується.

 

Куточки захисні пластикові

Пластиковий куточок – це спеціальний захисний пристрій, що дозволяє дбайливіше упаковувати вантажі. У його конструкції передбачені спеціальні пази в які просовується стрічка, при чому сам куточок накладається на згини товару, що упаковується. Основна ідея його застосування полягає в тому, що завдяки своїй жорсткості він перешкоджає перетиранню стрічки.

Чому з нами працювати вигідніше?

Наші ціни нижчі ніж у 90% конкурентів;
Відвантаження замовленої продукції без обману та хитрощів;
Безкоштовна консультація з будь-якого питання пов'язаного з упаковкою;
Ми працюємо дуже оперативно, можливо, потрібна Вам упаковка вже готова до відвантаження;
Безкоштовна доставка по Києву нашим автомобілем;
Кожен клієнт індивідуальний, до кожного клієнта ми маємо індивідуальний підхід;
Надавши нам інформацію про характеристики закуповуваної Вами продукції Ви отримаєте більш вигідну пропозицію;
На нашому складі є широкий асортимент упаковки. Все, що потрібно відразу в одному місці.