Поліпропіленова стрічка та все про неї

Поліпропіленова (Стрепінг) стрічка отримала свою назву від англійського слова strapping і призначена для обмотки та стягування вантажів, палет (піддонів) та ін.

Випускається стрічка поліпропіленова обв’язувальна в декількох варіантах ширини і довжини намотування, які використовуються в залежності від типорозміру. Завдяки тому, що матеріал, з якого виробляється стрічка, може розтягуватися без зміни ширини, він дуже зручний та економічний у використанні.

Серед переваг поліпропіленової стрічки необхідно виділити те, що вона є термостійкою і не піддається впливу несприятливих погодних умов, що сприяє універсальності її використання. Стрічка не схильна до окислювального старіння і вицвітання, а ще вона не залишить слідів на вантажі.

Найчастіше вона буває білого, зеленого, сірого та чорного кольору різної ширини. Стрічка з поліпропілену застосовується для перев’язки деревини, цегли, звичайних коробів, металевих конструкцій, меблів, побутової техніки та багато іншого. Завдяки міцній фіксації транспортування стає безпечним та надійним. Така поліпропіленова стрічка має властивість розтягуватись, але при цьому не втрачає своєї ширини. Так для громіздких важких вантажів, коробок з товаром, фанери, цегли, керамічної плитки використовують ширшу стрічку.

Її використовують у механічних, електричних та пневматичних інструментах для обв’язування вантажів, а також на автоматичних та напівавтоматичних стрепінг – машинах. Для легшого вантажу використовують вузькі стрічки. Так само використовують пластикові або картонні куточки, що запобігають пошкодженню вантажу по гострих краях.

Існує кілька способів закріплення кінців стрічки при перев’язці: за допомогою металевої скоби, за допомогою одноразових металевих скоб, а також багаторазових дротяних скоб за допомогою спеціальних кліщів та за допомогою термічного зварювання. Останній спосіб є найбільш прогресивним та здійснюється з використанням напівавтоматичного та автоматичного обладнання.

Вся ця продукція, включаючи скоби та пристрої є в наявності у компанії Контракт Пак, ви можете ознайомитись з асортиментом у нашому каталозі продукції .