Наша продукція

 

Каталог пакувальних матеріалів

 

Гарантуємо якість кращу, ніж у 90% конкурентів!

Наша спеціалізація - це оптові поставки пакувальних матеріалів та інших витратних матеріалів, які застосовуються у вашій організації на різних ділянках, починаючи зі складських терміналів та виробничих цехів, і закінчуючи торговими та офісними службами.

Пріоритетна політика компанії “КОНТАКТ ПАК” полягає у побудові взаємовигідного та довгострокового співробітництва. Завдяки прагненню надавати найкращі умови серед конкурентів ми завжди будемо чесними зі своїми клієнтами. З нами купівля упаковки стає набагато вигіднішою та простішою.

КОНТРАКТ ПАК – надійний постачальник пакувальних матеріалів для вашого бізнесу

Висока якість

Детальний контроль якості сировини на всіх етапах виробництва дозволяє максимально знизити ваші ризики отримання неякісних пакувальних матеріалів!

Висока швидкість

Ми цінуємо ваш час, тому приділяємо особливу увагу автоматизації своїх бізнес-процесів від першого дзвінка до спільного планування замовлень та аналізу витрати упаковки.

Найкращі ціни

Співпрацювати з нами вигідно! Ми ретельно стежимо за вартістю сировини та аналізуємо ринок, щоб сформувати для вас по-справжньому привабливі пропозиції!