Малярний скотч

Зателефонуйте нам прямо зараз і дізнайтеся:

 Вартість продукції
 Чому з нами працювати вигідніше?
 Як не помилитись при виборі упаковки?
 Як економити при покупці плівки та скотчу?
 Як отримати ексклюзивні умови співпраці?

Безкоштовні консультації за номерами:
 066 326 99 06
 068 308 17 86
  063 232 87 53

Малярний скотч від виробника за найкращими цінами

Малярний скотч  (малярна стрічка) або креп - це липка стрічка на паперовій основі зі слабо вираженим гофром, в обов'язковий склад якої входить каучуковий клейовий шар.

Саме завдяки цьому природному компоненту малярський паперовий скотч став незамінною «паличкою-виручалочкою» у багатьох промислових галузях та побуті. Натуральний каучук дуже міцно з'єднує малярну стрічку з основою, але після її видалення, ви не виявите абсолютно ніяких слідів на експлуатації поверхні, що піддалася.

Існують кілька видів скотчу в залежності від мети призначення: скотч малярський для оздоблювальних та лакофарбових робіт та термостійка малярна стрічка (крепп автомобільний).

Галузь застосування

  • Паперовий малярський скотч наноситься на ділянки, які необхідно вберегти від впливу барвників; при короткостроковій герметизації тріщин, швів та склеюванні різних поверхонь; для пакування картонних коробок та нанесення написів під час маркування вантажу.
  • Термостійка малярна стрічка (автомобільна) використовується при фарбуванні автомобілів, а також при гарячому сушінні та фарбуванні в термокамерах.

Основні характеристики та переваги використання малярного скотчу: хороша клейкість стрічки, висока міцність скотчу, вологостійкість, сумісність стрічки з основними елементами різних типів фарби, а також легке та швидке очищення поверхні від скотчу після проведення робіт.

У нашому асортименті представлені всі основні види малярної липкої стрічки як для промислового, так і побутового використання. Контракт Пак пропонує скотч найкращої якості, а доступна ціна приємно здивує будь-якого покупця – ми вміємо цінувати ваш час та гроші!

Чому з нами працювати вигідніше?

Наші ціни нижчі ніж у 90% конкурентів;
Відвантаження замовленої продукції без обману та хитрощів;
Безкоштовна консультація з будь-якого питання пов'язаного з упаковкою;
Ми працюємо дуже оперативно, можливо, потрібна Вам упаковка вже готова до відвантаження;
Безкоштовна доставка по Києву нашим автомобілем;
Кожен клієнт індивідуальний, до кожного клієнта ми маємо індивідуальний підхід;
Надавши нам інформацію про характеристики закуповуваної Вами продукції Ви отримаєте більш вигідну пропозицію;
На нашому складі є широкий асортимент упаковки. Все, що потрібно відразу в одному місці.