Екскурсія світом скотчу

Розвиток липкої стрічки (скотчу) не стоїть на місці, з кожним роком на ринку з’являються нові модифікації так добре всім відомої упаковки. Сьогодні скотч став не просто упаковкою, він вже може бути надійним захисником товару, креативною рекламою або просто скотчем можна заклеїти вікна.

Малярний скотч

Винахідники малярського скотчу навіть і не припускали, яке застосування знайдуть йому ще винахідливіші люди – заклеювання вікон. Як не смішно, але стрічка на папері, що кріпиться, чудово для цього підходить.

А якщо серйозно, малярський скотч необхідний для захисту поверхні при фарбуванні, обробкою або штукатурною лаком. Малярним скотчем необхідно заклеїти дерев’яні покриття, меблі та її фурнітуру при фарбуванні. Даний вид скотчу можна використовувати за високих температур.

 

 

 

Металізований скотч

Металізований скотч – це зірка ринку пакувальних матеріалів. Один вид може кардинально відрізнятися від іншого, але вони однаково притягують себе. Цей скотч має схожість з тонкою фольгою, змотаного в рулон, але як тільки візьмете його в руки, схожість зникає. При близькому контакті відразу видно, що це звичайна клейка стрічка, яка набула гарного вигляду та нових унікальних можливостей.

Металізований скотч незвичайно міцний і менш зношується, ніж звичайний скотч. Така характеристика важлива, оскільки його використовують для герметизації швів повітроводів і труб, стиків панелей, обклеювання механізмів, для захисту від бруду, пилу чи пари. Ця худоба відмінно себе показала в температурних умовах до 80°С, що дозволяє її використовувати на нагрівальних поверхнях.

 

 

Армована клейка стрічка

Армована худоба не так ефектно виглядає, як металізований скотч, але так само має характерний відтінок металу. Армована клейка стрічка має у складі волокна тканини, які покращують міцність. Цей скотч має підвищений рівень клейкості, порівняно із звичайним, що дозволяє клеїти практично будь-яку поверхню.

Армована клейка стрічка легко переносить жорсткі умови, такі як висока температура, холод, пара або волога. Особливою властивістю є низька електропровідність струму, що дозволяє використовувати скотч армований для ізоляції.

 

 

 

Клейка стрічка з логотипом

Клейка стрічка з логотипом – це оригінальний скотч, який виготовляють на замовлення.

Даний скотч – це чудова реклама Вашої компанії, навіть коробки з товаром виглядають у рази респектабельніше, ніж зі звичайним пакувальним скотчем.

Наносити логотип необхідно на стандартний пакувальний скотч.

 

 

Двосторонній скотч

Двосторонній скотч, як правило, використовують для: гуми, картону чи паперу, поїсти для легких матеріалів. Так само існує особливий двосторонній скотч на тканинній основі, його застосовують при роботі з покриттям для підлоги, склом, деревиною. Кожен вид скотчу унікальний і призначений для певної сфери, в цьому і є особливість липкої стрічки.

Всі ці види скотчу є в наявності у компанії Контракт Пак, ви можете ознайомитись з асортиментом у нашому каталозі: каталог продукції .