Диспенсери (розмотувачі) для стретч плівки

Зателефонуйте нам прямо зараз і дізнайтеся:

 Вартість продукції
 Чому з нами працювати вигідніше?
 Як не помилитись при виборі упаковки?
 Як економити при покупці плівки та скотчу?
 Як отримати ексклюзивні умови співпраці?

Безкоштовні консультації за номерами:
 066 326 99 06
 068 308 17 86
  063 232 87 53

Диспенсери (розмотувачі) для стретч плівки

Необхідність пакування великих обсягів вантажу за допомогою плівки зобов'язує до придбання спеціальних пристроїв, що полегшують та прискорюють процес. Одним із них є диспенсер для стретч-плівки ручної. Він є металевою втулкою, оснащеною рукоятками для зручного захоплення. Зісковзування рулону під час роботи запобігає наявності спеціального фіксатора. Сама втулка ідеально оснащена кулько-підшипниковим механізмом, завдяки чому рулон легко розкручується.

Для зручності використання ручки диспенсера мають покриття з матеріалу, за своїми властивостями схожого з гумою та силіконом. Він не дає рукам ковзати, перешкоджає появі мозолів на долонях та пальцях.

Втулка має стандартний діаметр, усередині вона порожня. Це дозволяє знизити кінцеву вагу виробу, що особливо важливо під час проведення ручного пакування. Мінімальна вага конструкції забезпечується за рахунок застосування в процесі її виробництва легкосплавних металів, що відрізняються підвищеною міцністю.

Практично кожен диспенсер для стретч-плівки призначений для роботи зі стандартними рулонами шириною 45-50 см. Але деякі виробники пропонують обладнання для нестандартних рулонів із можливістю регулювання висоти втулки. Якщо у своїй роботі ви використовуєте як плівку стандартної ширини, варто зробити вибір саме на користь універсального устаткування. Необхідно враховувати, що обійдеться воно дещо дорожче.

У компанії «Контракт-Пак» можна придбати диспенсер за вигідною ціною. Все обладнання високої якості та відмінними експлуатаційними властивостями. Наші спеціалісти допоможуть оптимальний варіант, який повністю відповідає конкретним виробничим вимогам.

Диспенсер для стретч-плівки дозволяє спростити та прискорити упаковку великих вантажів. Усіх бажаючих вигідно купити диспенсер та іншу пакувальну продукцію оптом ми запрошуємо до компанії Контракт Пак.

Чому з нами працювати вигідніше?

Наші ціни нижчі ніж у 90% конкурентів;
Відвантаження замовленої продукції без обману та хитрощів;
Безкоштовна консультація з будь-якого питання пов'язаного з упаковкою;
Ми працюємо дуже оперативно, можливо, потрібна Вам упаковка вже готова до відвантаження;
Безкоштовна доставка по Києву нашим автомобілем;
Кожен клієнт індивідуальний, до кожного клієнта ми маємо індивідуальний підхід;
Надавши нам інформацію про характеристики закуповуваної Вами продукції Ви отримаєте більш вигідну пропозицію;
На нашому складі є широкий асортимент упаковки. Все, що потрібно відразу в одному місці.